Hej! Hvor er det skønt, at du har fundet os! Vi hjælper dig hellere end gerne, hvad enten du bliver vores næste kunde, indgår i et samarbejde med os eller har brug for at få svar på forskellige ting. Kontakt os, og sig hej!

Få et tilbud

Få tilsendt et uforpligtende tilbud ved at udfylde formularen nedenfor.

Leder du efter noget andet?

Send gerne dit spørgsmål til info@contentor.se. Du kan også slå på tråden, vores telefonnummer er, +4622015775

Karriere

Vil du arbejde hos os som oversætter, skribent, eller leder du efter andre karrieremuligheder? Tag et kig på vores karriereside hvor du bl.a. kan læse mere om vores ledige stillinger.

Udviklingsspørgsmål

Har du spørgsmål til Contentor-teamet vedr. teknisk udvikling eller integration? Kontakt os via e-mailadressen dev@contentor.se.

Kontakt teamet

Du kan også kontakte Contentors medarbejdere direkte, hvis du har spørgsmål.

linkedin

Olle Hyberg

Head of Sales & Partnerships

+46765262107
olle@contentor.se

linkedin

Jonas Belhaj

Key Account Manager

+46736200535
jonas@contentor.se

linkedin

Dennise Lopes

Head of Production

+4622015775
dennise@contentor.se

linkedin

Ratha Krishnan

Content Specialist

+4622015775
ratha@contentor.se

linkedin

Dennis Persson

Project Manager

+4622015775
dennis.persson@contentor.se

linkedin

Caroline Harring

Project Manager

+4622015775
caroline@contentor.se

linkedin

Gustav Ekberg

Senior Developer

+4622015775
gustav@contentor.se

linkedin

Jonna Mellanen

COO (forældreorlov)

+46762035517
jonna@contentor.se

linkedin

Malin Borg

Key Account Manager

+46735077753
malin.borg@contentor.se

linkedin

Hampus Waldemarson

CTO

+46735440001
hampus@contentor.se

linkedin

Nadia Nazarbaeva

PR & Communication

+46737156292
nadia@contentor.se

linkedin

Parita Luan-Ngam

Project Manager / Coordinator

+4622015775
parita@contentor.se

linkedin

Jalaica Liket

Project Manager

+4622015775
jalaica@contentor.se

linkedin

Andreas Holstenson

Head of Development

+4622015775
andreas@contentor.se

Send post til os, eller kig forbi kontoret

Contentors hovedkontor ligger i Mindpark Helsingborg. Vil du sende os en pakke eller besøge vores hovedkontor, er vores adresse:

Contentor
c/o Mindpark Reception
Bredgatan 11
25225 Helsingborg

Vores postadresse:

Contentor
Rönnowsgatan 8c
252 25 Helsingborg

Kontakt os for prisforslag

100 % Tilfredshedsgaranti!
Ikke kun Oversættelse, men også Lokalisering
Fleksibilitet & privatliv