Kontakt os

Contentor har over 400 oversættere, copywriters og korrekturlæsere på kontrakt. Men på hovedkontoret i det centrale Helsingborg i Sverige sidder vi der arbejder med service, projektledelse, salg og udvikling. Det er altid godt at kontakte skribenter og korrekturlæsere direkte når det drejer sig om tekstbestilling, men hvis du har spørgsmål til noget, så er vi hurtige til at svare via kontaktformularen nedenfor eller via e-mail på info@contentor.com.

 

Rabie Salem, CEO
rabie@contentor.se
+46 (0)723 222 657

Jonna Mellanen, Head of Customer Relations
jonna@contentor.se

Niklas Ruottu, Key Account Manager
niklas@contentor.se
+46 (0)735 466 918

Dennise Lopes, Head of Production
dennise@contentor.se

Hampus Waldemarson, CTO
hampus@contentor.se

Andreas Holstenson, Head of Development
andreas@contentor.se

Gustav Ekberg, Senior Developer
gustav@contentor.se

Du kan også skrive direkte til Contentor omkring tekniske problemer eller integrering – dev@contentor.se.

Besøg os

Vi arbejder med kunder fra hele verden, og vi har derfor mange møder over Skype eller eksterne møder når vi besøger kunder. Men døren er altid åben for vores kunder og andre der gerne vil besøge os på Kullagatan 6 i Helsingborg, Sverige.

Sig til hvis du gerne vil have, at vi kigger fordi dit kontor til et møde. Vi er ofte ude af huset, og vi elsker at møde vores kunder ansigt til ansigt.

Du kan også ringe til os på: +4622015775.

Kontakt os for prisforslag

100 % Tilfredshedsgaranti!
Ikke kun Oversættelse, men også Lokalisering
Fleksibilitet & privatliv